betoniarnia, producent betonu
Betoniarnia

Pazio Beton

kom: 607-060-797    tel: 22/789-99-28

BETON POSADZKOWY

Naszym Klientom polecamy beton na posadzki przemysłowe .

Beton posadzkowy jest wykorzystywany w budownictwie przemysłowym (hale przemysłowe) oraz w budownictwie handlowo-usługowym.

Produkując beton posadzkowy, przykładamy szczególną uwagę do odpowiedniego doboru wysokogatunkowych surowców. Oferujemy również beton towarowy oraz, na życzenie, możliwość modyfikacji produktu poprzez dodanie włókien stalowych oraz makro- i mikrowłókien polimerowych, polipropylenowych w różnych ilościach i proporcjach.

Skład betonu posadzkowego

Beton posadzkowy C20/25 lub C25/30 dostępny w naszej betoniarni składa się z cementu, kruszywa i wody. Wszystkie surowce są najwyższej jakości. Warto jednak podkreślić, że ze względu na właściwości betonu posadzkowego, jakie chcemy uzyskać, należy zastosować określone proporcje. Beton posadzkowy produkowany jest na bazie superplastyfikatorów pozwalających na odpowiednie upłynnienie mieszanki oraz jednoczesną redukcję W/C - taki współczynnik wpływa na niski skurcz betonu, który jest znacznie bardziej odporny na pękanie i powstawanie rys w trakcie wysychania.

Zazwyczaj stosuje się następujące surowce do produkcji betonu posadzkowego:

Warto podkreślić, że w naszych recepturach unika stosowania popiołu lotnego, który osłabia górną warstwę posadzki, co może objawiać się pyleniem i powodować łuszczenie się posadzki.

Beton posadzkowy- właściwości

Specjalistyczna specyfikacja i skład, którym wyróżnia się beton na posadzkę spośród innych rodzajów, sprawia, że produkt ten wykazuje wyjątkowe właściwości wytrzymałościowe i eksploatacyjne. Dlaczego beton posadzkowy sprawdza się w halach przemysłowych, magazynach? Ponieważ:

Betoniania Pazio Beton

beton towarowy

beton posadzkowy

stabilizacja cementowo - piaskowa

pompy do betonu

 

www.pazio-beton.pl